Blog

H jak higiena!

H jak higiena!

Wraz z postępem technologii rozwija się także transport i przemysł. Dla biznesmenów prowadzących działalność opierającą się na wyżej wymienionych filarach, a także na handlu detalicznym powstają coraz to nowsze produkty ułatwiające transport cennego towaru. Mimo dostępnych produktów ciągle brakuje elementu spajającego wszystkie najważniejsze rzeczy razem w jedno. Dotychczasowe produkty ograniczały się maksymalnie do dwóch odłamów gospodarki, paleta H1 stwarza całkowicie nowe możliwości działania, a dzięki swojej uniwersalności może służyć każdej firmie, która potrzebuje palety transportowej.

Otwórz się na wysokie H1!

Innowacyjna paleta H1 powstała z dbałością o wszystkie istotne aspekty branży przemysłowej. Jej waga wynosi około 18 kilogramów, a ona sama jest w stanie unieść ciężar, który jest równy tonie. Zamarzanie palety jest możliwe wyłącznie w temperaturze -20 stopni Celsjusza, więc cechuje się dużą odpornością. Typ paleta H1 wymiary ma równe 1200 x 800 i są wyposażone w kratki wentylacyjne ułatwiające suszenie a także zamrażanie produktów na nich przewożonych.

Gładka powierzchnia palety zapewnia możliwości zachowania jej w idealnej czystości, co jest niezwykle ważnym elementem w przypadku kontaktu z żywnością. Na brzegu palety zostały stworzone 7 milimetrowe obręcze ułatwiające transport wielu palet nałożonych na siebie w formie stosu. Takie rozwiązanie zapewnia bezpieczne przewożenie bez ryzyka uszkodzenia. Ponadto wyżej wymienionymi superlatywami paleta H1 jest certyfikowana zgodnie z normą DIN EN ISO 8611-1.

Wynajmij zamiast kupować!

Wraz z postępem w kategorii rozwoju transportu, doszły także nowe rozwiązania umożliwiające niejako przetestowanie produktu przed decyzją o kupnie go na stałe. Wynajem palety h1 daje realną możliwość przekonania się na własnej skórze, że wszystkie cechy, jakie są do niej przypisane, nie pozostają jedynie pustymi obietnicami bez pokrycia. Taka możliwość sprawia, że klient może czuć się pewny towaru, w który chce zainwestować swoje pieniądze.

Nie zwlekaj! Zmieniaj!

Inwestowanie w swój samorozwój, a także w swoją firmę to podstawa udanego biznesu. Decydując się na zakup nowoczesnego sprzętu ułatwiającego pracę to sposób na lepsze funkcjonowanie całej gospodarki przedsiębiorstwa. Zadbaj o swoją firmę już dziś i zapewnij jej to, co najlepsze!