Blog

Jak zamówić kalendarz indywidualny?

Jak zamówić kalendarz indywidualny?

Kalendarz dla wielu osób jest mało znaczącym gadżetem, bo przecież datę można sobie szybko sprawdzić na komórce. To tylko część prawdy, bo nic nie zastąpi tradycyjnego kalendarza papierowego, na którym możemy zaznaczać ważne daty, planować spotkania. Dzięki niemu pamiętamy także o imieninach najbliższych osób i znajomych.

Kalendarz na zamówienie

Kalendarz na ścianie lub na biurku pozwala nie tylko na planowanie czasu, ale to także bardzo dobry sposób na reklamę własnej firmy. Koszt takiej reklamy reklamy jest niski w porównaniu z budowaniem marki i oferowanych usług i produktów. Klient patrzący na kalendarz kilka razy dziennie przez 365 dni z pewnością zapamięta firmę i jej ofertę.

Do zamówienia takiego firmowego kalendarza wystarczy tylko wybrać kilkanaście zdjęć dobrej jakości oraz ustalić format i kolorystykę kalendarza. W ciągu kilku dni zamówienie będzie zrealizowane.

Kalendarz spersonalizowany

Każdy może zamówić sobie kalendarz spersonalizowany, to doskonały pomysł na utrwalenie niezapomnianych chwil lub prezent dla najbliższych. Spędziłeś wakacje w egzotycznym kraju i udało Ci się utrwalić na zdjęciach ciekawe krajobrazy, to dobry materiał, by opracować kalendarz na zamówienie. Dzięki temu będziesz mógł się cieszyć wspomnieniami do następnego wyjazdu.

Kalendarz spersonalizowany to także doskonały pomysł na niebanalny prezent dla najbliższych, np., dla rodziców, a zwłaszcza dziadków. Wystarczy dobrać zdjęcia z uroczystości rodzinnych, nietypowych sytuacji, by utrwalić je na zawsze. Taki kalendarz zawsze spowoduje większą radość niż tradycyjne prezenty.

Jak zamówić kalendarz na zamówienie?

Stworzenie własnego kalendarza na zamówienie nie jest trudne. Wystarczy wybrać zestaw odpowiednich zdjęć oraz format kalendarza. Ale to nie wszystko. Kalendarz na zamówienie można przystosować do własnych potrzeb. Odpowiednim wyróżnieniem można podkreślić najważniejsze dni w roku, np. imieniny najbliższych, ważne rocznice lub wydarzenia.

Taki kalendarz zdecydowanie ułatwia zarządzać własnym czasem i odpowiednio zaplanować uczestniczenie w najważniejszych uroczystościach rodzinnych. Realizacja kalendarza na zamówienie jest bardzo krótka i wynosi zaledwie kilka dni, więc z prezentem można zdążyć na każdą uroczystość.

Kalendarze trójdzielne dostępne są w ofercie Ateko.pl