Blog

Jakie kubki jednorazowe plastikowe na imprezę eventową?

Jakie kubki jednorazowe plastikowe na imprezę eventową?

Eventy to popularne całodzienne spotkania biznesowe. Obowiązkiem organizatorów jest zapewnienie gościom dostęp do wody mineralnej oraz innych napojów chłodzących, a także gorących. Do tego typu płynów zamiast szklanek z kruchego szkła czy porcelany itp. należy na stole ustawić kubki jednorazowe plastikowe w wystarczającej ich ilości.

Jakie kubki jednorazowe plastikowe do kawy?

Jednorazowe kubki z plastiku produkowane są w 2 wariantach. Jedne świetnie sprawdzają się do napojów zimnych, inne do gorących. Kawę podaje się jako napój gorący, zatem należy zaopatrzyć stół w obydwa rodzaje kubeczków z przeznaczeniem do napojów zimnych oraz gorących.

Atutem plastikowych kubeczków jest ich lekkość i minimalizm. Składane jedne w drugie zajmują bardzo mało miejsca zarówno podczas ich transportu, jak i wtedy, gdy znajdą się w stosiku na stole. W pełni bezpieczne i wygodne w użytkowaniu doskonale sprawdzą się na każdej imprezie nie tylko biznesowej.

Jak zaznaczyć renomowany charakter eventu? – Kubeczki plastikowe z logo

Jeżeli spotkanie warsztatowe dotyczy konkretnej firmy, można zaakcentować jej renomę nadrukiem logo na jednorazowych kubeczkach. Warto dodać także napis, że kubeczki są ekologiczne (jeżeli takie w istocie są). W ten sposób przedsiębiorstwo rośnie w oczach potencjalnych klientów.

Kubeczki plastikowe z nadrukiem firmowym są także bardzo skuteczną reklamą poza własnymi eventami. Można wprowadzić jednorazowe kubeczki z plastiku z własnym logo na warsztaty kogoś innego, kto działa w zupełnie innej branży i chętnie przyjmie darmowe kubki od promującego się na nich sponsora.

Jak pokazać, że firma jest za ekologią?

Jeżeli warsztaty, które firma prowadzi, zawsze mają zaplecze z poczęstunkiem, należy pamiętać o ekologicznych naczyniach jednorazowych, które łatwo ulegają biodegradacji lub można je ponownie przetworzyć. Dzięki takiemu rozwiązaniu firma zdobywa zaufanie innych.

Zakup jednorazowych naczyń z nadrukiem informacyjnym, że kubki plastikowe dbają o środowisko, są zawsze mile widziane. Zwłaszcza obecnie, gdy coraz więcej osób zwraca uwagę na ekologię. Jeżeli przedsiębiorstwo prowadzące event chce, aby potencjalny klient mu zaufał, powinien nie tylko perfekcyjnie prowadzić swoje prelekcje, mieć wysokiej jakości własne produkty, ale także dbać o czystość planety.

W pomieszczeniu, gdzie stoi stół z napojami, należy postawić w widocznych miejscach pojemniki na zużyte kubki plastikowe. Musi być na nich informacja, że do tych koszy należy wrzucać wyłącznie plastik. Łatwo później będzie można odpady wyrzucić do odpowiedniego pojemnika na śmieci segregowane.