Blog

Krówka reklamowa w roli głównej

Krówka reklamowa w roli głównej

W tym roku polska krówka kończy 100 lat. Jej twórcą jest Feliks Pomorski, który najpierw uruchomił produkcję w Poznaniu, a później przeniósł ją do Milanówka. Na pewno nie przypuszczał, że jego cukierek zrobi tak wielką karierę i to nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach.

Tajemnica polskiej krówki

Tradycyjna krówka to zaledwie trzy składniki, mleko, cukier oraz masło. Dokładna receptura strzeżona jest przez każdego producenta. Najważniejszy jest sposób produkcji krówek, tylko ręczna produkcja gwarantuje niepowtarzalny smak i odpowiednią strukturę cukierka. Prawdziwa krówka z wierzchu jest chrupiąca, środek wypełniony jest ciągnącą się masą o mlecznym smaku.

Obecnie krówki produkuje kilkadziesiąt firm, ale tylko te produkowane ręcznie z naturalnych surowców gwarantują smak zapamiętany z dzieciństwa. Mleko w proszku nie zastąpi naturalnego, a margaryna nie zastąpi masła. Gorsze składniki, to gorsza jakoś produktu finalnego.

O jakości polskich krówek najlepiej świadczy fakt, że stale zamawiane są przez polskie placówki dyplomatyczne, placówki kontyngentów wojskowych oraz firmy uczestniczące w targach międzynarodowych.

Jak wykorzystać krówkę do promocji firmy?

Krówka spersonalizowana to dobry i skuteczny sposób na promowanie własnej firmy. Przede wszystkim budzi pozytywne skojarzenia i każdy chętnie po nią sięgnie. Oczywiście nie mogą być to krówki produkowane seryjnie dla klientów indywidualnych.

Każdy Producent krówek ma w swojej ofercie krówki reklamowe, których opakowanie jest spersonalizowane zgodnie z potrzebami firmy. Na papierku może znaleźć się logo firmy, dane teleadresowe, ciekawa grafika. Ważne, by opakowanie krówki wyróżniało się na tle innych. Można zaprojektować go samodzielnie lub za niewielką opłatą zlecić opracowanie projektu producentowi krówek.

Krówki reklamowe to uniwersalny gadżet do promocji firmy i budowania jej marki. Można wykorzystać je jako poczęstunek dla klientów odwiedzających siedzibę firmy, albo podczas różnego rodzaju eventów.

Spersonalizowane krówki to także bardzo dobry pomysł na firmowe prezenty wręczane z okazji świąt, jubileuszy firmowych. Można wręczać je także kontrahentom po podpisaniu umowy lub szczególnie ważnym klientom. Producent krówek zapakuje je w pudełko lub torebkę, taki prezent na pewno spotka się z przyjaznym przyjęciem.