Blog

Paleta plastikowa H1

Paleta plastikowa H1

Bardzo ciężko jest sobie wyobrazić dzisiejszą logistykę bez używania potrzebnych produktów, takich jak na przykład palety. Firma Schoeller Allibert od ponad pięćdziesięciu lat robi wszystko, aby zapewnić swoim klientom wysokiej jakości asortyment, który będzie mógł ułatwić pracę na niemalże każdym etapie.

Palety plastikowe

Paleta H1 jest przede wszystkim bardzo bezpieczna podczas używania. Jest ona bardzo potrzebna podczas transportu, niezależnie od branży. Firma stworzyła bardzo dobrej jakości paletę H1, certyfikowaną zgodnie z normą DIN EN ISO 8611-1. Ten niesamowity produkt został zaprojektowany przede wszystkim dla takich branż, jak na przykład przemysł: spożywczy, mięsny, a także z myślą o handlu detalicznym. Paleta ta nie jest tylko bezpieczna, ale również cechuje się przede wszystkim lekkością i wytrzymałością. Jej ogromną zaletą jest to, że jest ona całkowicie gładka – dzięki takiej powierzchni jest ona również niesamowicie łatwa w utrzymaniu czystości – co jest ogromnym priorytetem, szczególnie w przemyśle spożywczym. Paleta plastikowa H1 waży najczęściej około osiemnaście kilogramów – aczkolwiek jest w stanie unieść towar, który waży tonę.

Zalety palet plastikowych

Konstrukcja palety H1 wyposażona jest między innymi w kratki, które są w stanie zapewnić niesamowity przepływ powietrza – dzięki czemu istnieje szybka możliwość nie tylko wentylacji, ale również możliwość szybkiego wietrzenia lub szybkiego chłodzenia wszelkiego towaru, który znajduje się na palecie. Paletę tą można otrzymać w dwóch wersjach. Paleta h1 wymiary posiada bardzo praktyczne, na przykład takie jak: 1200×800. To właśnie ta paleta jest w stu procentach odporna na zamarzanie, nawet przy -20 stopniach Celsjusza. Oprócz tego brzegi tej palety zostały zaprojektowane tak, aby została zwiększona stabilność, jeżeli paleta zostanie ułożona jedna na drugiej – w ten sposób będziemy pewni, że ułożona konstrukcja będzie stała stabilnie. Firma Schoeller Allibert oferuje swoim klientom wynajem takich palet. Na stronie tej firmy znaleźć można przede wszystkim ogromny asortyment – bo, aż ponad tysiąc produktów on-line. Wysokie stany magazynowe powodują, że dostawa przebiega szybko i sprawnie.

Palety plastikowe odgrywają ważną rolę w wielu branżach. Firma nie tylko sprzedaje, ale również wynajmuje takie produkty.