Blog

Personalizowane słodycze

Personalizowane słodycze

Wiele dni jest idealną okazją do tego, żeby podarować bliskim osobom prezenty prosto od naszego serca. Są również dni o szczególnym znaczeniu, np. rocznice ślubu, urodziny czy komunie. Są to wydarzenia, które warto czcić w specjalny sposób. Idealny prezent nie musi wcale być od razu drogi. Najbardziej docenia się pomysłowość. Warto wspomnieć o krówkach w kance czy innych personalizowanych słodyczach, bo są to świetnie upominki. Nadają się one do każdych sytuacji i można je wykorzystać w roli samodzielnych podarunków, a także jako dodatki do większych prezentów.

Cukierki personalizowane

Gdy nadchodzi czas komunii to często zastanawiamy się jaki prezent wybrać. Jeśli w naszych planach jest zakup większych upominków, to dobrym pomysłem będzie kupno słodkich niespodzianek. Producent cukierków ma wiele propozycji do zaoferowania, a personalizowane słodycze to jedna z nich. Cukierki personalizowane to słodycze z wysokiej półki i są świetnym pomysłem na dodatki do innych podarunków. Przepyszny akcent sprawi, że dzieci rozpromienieją uśmiechem, bo przecież nie ma dzieci, które nie kochają np. śmietankowych krówek.

Personalizowane słodycze

Producent cukierków proponuje wybór cukierków komunijnych, które są w spersonalizowanym opakowaniu. W zależności od różnych koncepcji, warto je zapakować w pudełka z kreatywnymi nadrukami oraz owijką. Można też postawić na elegancką kankę wraz ze zdjęciami czy dedykacją lub specjalnie zaprojektowane kuferki. Słodycze w opakowaniach wraz z komunijnymi motywami to idealne opcje jako dekoracje domowych przyjęć dla rodziny czy znajomych. Tekturowe kartoniki czy kuferki pełne przepysznych krówek to kolejne prezenty, które zaskoczą niejedną osobę. Można zaprojektować specjalne motywy tematyczne na różne okazje takie jak np. urodziny czy rocznica ślubu. By stworzyć kreatywny prezent na dowolną okazję, to wcale nie trzeba mieć zdolności graficznych. Wystarczy jedynie wybrać proponowany szablon, aby można było spersonalizować opakowanie według swojego gustu. Tylko ty wskazujesz jaki tekst chciałbyś nadrukować. Jeśli chcesz postawić na minimalistyczną szatę graficzną, to warto zrezygnować z różnych fotografii i ograniczyć się tylko do życzeń lub dedykacji.