Blog

Praktyczne skrzynie na jabłka

Praktyczne skrzynie na jabłka

Sezon na zbieranie owoców lada moment zacznie się w pełni. Już teraz więc warto wyposażyć się w odpowiedni asortyment, który ułatwi pracownikom zbieranie, przenoszenie oraz transportowanie owoców i warzyw. W hurtowniach można znaleźć specjalne skrzynki na konkretne owoce. Na co najczęściej decydują się klienci? Co wybierają sadownicy? Na te pytania odpowiedzi znaleźć można poniżej.

Praktyczne skrzynie na jabłka

W hurtowniach stacjonarnych oraz w dobrze wyposażonych hurtowniach internetowych bez problemu można kupić już świetnej jakości skrzynie na jabłka. Ich producenci dołożyli wszelkich starań, by były wykonane ona naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Skrzynki na jabłka można kupić w wielu rozmiarach, choć najczęściej klienci decydują się na modele o wymiarach: 120 x 100 x 77 cm, jak i 120 x 100 x 80. Jeżeli klient potrzebuje skrzynek o niestandardowym rozmiarze, producenci bez problemu w krótkim czasie wyprodukują dla niego konkretne modele w określonej ilości.

Skrzyniopalety na jabłka – gdzie warto je mieć?

Porządne, solidnie wykonane i niezwykle efektowne skrzyniopalety na jabłka można obecnie spotkać w wielu sklepach spożywczych, na ryneczkach, gdzie sprzedawane są owoce i warzywa, na targach, jak i w magazynach i halach. Producenci oraz sprzedawcy owoców chcą, by ich towar długo pozostawał w dobrej jakości. By tak się stało, musi być on odpowiednio przechowywany. Najlepsze okazują więc skrzynki na jabłka, które bez problemu można układać jedna na drugiej, tym samym zyskując porządek i sporą ilość miejsca w magazynach. Ponadto, ich ogromną zaletą jest to, że łatwo je transportować (zarówno ręcznie, jak i przy pomocy wózków widłowych). Klienci najczęściej decydują się na zakup skrzynek prostych, bez jakichkolwiek dodatków i w naturalnym, drewnianym kolorze. Można jednak zamówić także skrzynki, które zostaną pomalowane lub wyposażone w dodatkowe rzeczy (jak np.: w uchwyty, kółka, czy też pokrywkę). Warto kupić od razu większą ich ilość, gdyż takie skrzynki sprawdzają się nie tylko przy przewożeniu i przechowywaniu jabłek. Można w nich bez problemu transportować także inne owoce oraz warzywa. Opisywane powyżej modele są całkowicie bezpieczne dla żywności, więc produkty, które w nich się znajdują, na dłużej zachowują świeżość.