Blog

Szeroki wybór skrzyniopalet

Szeroki wybór skrzyniopalet

Skrzyniopalety są to duże skrzynie przeznaczone do przechowywania albo transportu towaru. Znajdą szerokie zastosowanie w magazynach. Mogą być układane w palety, co pomaga zaoszczędzić miejsce. Sprawdzają się tam, gdzie chodzi o przenoszenie dużej ilości towaru. Do każdej skrzyniopalety można uzyskać łatwy dostęp z wózka widłowego oraz paletowego. Na rynku istnieje szeroki wybór skrzyniopalet. Każdy rodzaj ma wady i zalety, warto zapoznać się z nimi, zanim zainwestujemy zakup większej ilości skrzyniopalet.

Skrzyniopalety plastikowe producent

Jedną z nowoczesnych i popularnych opcji jest wykorzystanie skrzyniopalet plastikowych. Jakie mają zalety? Zapewniona jest w nich odpowiednia wentylacja i cyrkulacja powietrza. Jest to szczególne istotne, gdy chcemy transportować produkty, które łatwo ulegają zepsuciu, takie jak owoce, warzywa, mięso, ryby. Gdy nie są używane mogą być całkowicie złożone, co pozwala zaoszczędzić mnóstwo miejsca. Istnieją nawet modele z drzwiczkami, co sprawia, że są jeszcze bardziej praktyczne. Skrzyniopalety plastikowe producent- istnieję wiele producentów skrzyni plastikowych, więc możemy wybierać pomiędzy ceną a jakością produktu.

Skrzyniopalety cena

Zasadniczą różnicą jest cena dwóch rodzajów skrzyniopalet. Tańszą, bardziej ekonomiczną opcją są skrzynie drewniane. Poszczególne egzemplarze możemy dostać od 30 zł za sztukę. Skrzyniopalety plastikowe są zazwyczaj dużo droższe, ceny zaczynają się od 200 zł za sztukę. Skrzyniopalety cena jest istotna, ale nie warto decydować się na najtańsze, ponieważ często są one do jednorazowego użytku.

Skrzyniopalety drewniane

Są one bardziej popularne niż plastikowe. Cechują się możliwością naprawy, gdy ulegną uszkodzeniu. Bez problemu można wymienić w nich poszczególne deski. Jest to ich mocną stroną, w przeciwieństwie do skrzyniopalet plastikowych, których nie można naprawiać. Drewno, z którego zbudowane są te skrzynie pochłania wilgoć co jest dużą zaletą, gdy transportujemy owoce lub warzywa. Odstępy między deskami pozwalają na swobodny przepływ powietrza. Możemy w nich przechowywać produkty przez długi okres, co jest niemożliwe w przypadku skrzyniopalet plastikowych, w których produkty mogą ulegać gniciu.